Bebek Mevlüdü…

Geçen gün sevgili arkadaşım Zeynebin oğlu Ömer Melih’in Çamlıca Negahan Restaurantta bebek mevlüdü vardı. Oğlum Yiğit’i de alıp arkadaşımızı görmeye gittik. İyi ki de gitmişiz çok güzel bir mevlüd oldu, kokoş Zeynep yine her zamanki gibi kokoş :) oğluda bir o kadar yakışıklıydı :)
Bebek mevlüdü yapacaklara fikir olması açısından mevlüdde dağıtılan lohusa şerbeti bardakları misafirlere hediye edildi, yiğitle birlikte gittiğim için makinemi götüremedim ama, bende sizlerle paylaşmak için evde çekimini yaptım :)
Zeynebin oğlu erkek neden pembe bardak var derseniz, Zeynebin görümcesi de yeni doğum yaptığı için kızı Rana ile birlikte aynı gün mevlüd okundu :) Bir taşla iki kuş yani :)
Allah kabul etsin 😉
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
http://blog.anifotograflari.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://blog.anifotograflari.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png http://blog.anifotograflari.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://blog.anifotograflari.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png
Bu yazı Bebek Mevlüdü, Doğum, Genel, Haberler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>