Sema & Abdülkadir l Düğün

Herkese Merhaba,
Bugünkü çiftimle çekim zamanını, korunun en tenha zamanı olan akşam saatini, dolayısıyla nikah sonrası çekimini tercih ettik. Genelde sandal ve çiçek deresi olan kısmını kullanıyorduk, bu sefer diğer kısmında çekim yaptık ki diğer tarafı da pek bir güzelleştirmişler cennet gibiydi. Gelinim deseniz sürekli gülümseyen, poz versede vermesede tebessümü hiç düşmeyen yüzüyle kendisini pek sevdim :)
Makyaj – Gelinbaşı: Platin Kuaför / Çerkezköy
Gelinlik: Ayçanur Gelinlik / Fatih
Mekan: Emirgan Korusu

Allah iki cihanda da yüzünüzü güldürsün, mutluluklar…
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
http://blog.anifotograflari.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/google_48.png http://blog.anifotograflari.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/myspace_48.png http://blog.anifotograflari.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/facebook_48.png http://blog.anifotograflari.com/wp-content/plugins/sociofluid/images/twitter_48.png
Bu yazı Düğün kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Sema & Abdülkadir l Düğün için 2 cevap

  1. Canvas Tablo der ki:

    Rukiye Hanım Canvas Tablo anlamında müşterilerinize sunmak üzere birlikte çalışma yapabiliriz. Dilerseniz e-posta adresimizden bize geri dönüş yapabilirsiniz.

    Çok özenli ve güzel çalışmalarınız var başarılarınızın devamını dileriz.

    http://www.dedukkan.com

  2. admin der ki:

    Teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>