Nurten & Ömer l Düğün

Arkadaşım Şifa vasıtasıyla benimle iletişim kuran çiftim haftasonu evleneceklerdi, ancak haftasonu dolu olduğum için haftaiçi uygun bir gün belirleyip randevulaştık…
Çekimler Florya Sosyal Tesislerde olacaktı, çekim saati cafede buluştuk ve birşeyler içtikten sonra çekimlere başladık…

Çiftime ömür boyu mutluluklar diliyorum…

6 thoughts on “Nurten & Ömer l Düğün”

  1. Burda okuyunca şaşırdım desem :) ben günleriniz uymadığı için anlaşamadığınızı sanıyordum :) çok sevindim… ömür boyu mutluluklar efendim :) ellerine sağlık seninde rukiye :)

  2. Çalışamayacaktık aslında günler uymamıştı , haftaiçi uygun günde çekim yaptık :) teşekkür ederim sanada 😉

  3. ellerine sağlık buda çok güzel olmuş diğer çalışmaların gibi.Düğün hafta sonu ise çiftimiz erken denmi giydi yani gelinliği??

  4. Teşekkür ederim, evet benimle çekim yapmak isteyenler günüm dolu olunca onlar bana uyuyor, erken geç farketmiyor, çekiliyorlar 😉

  5. Hayirli aksamlar… Resimleriniz cok guzel, resimleri yasatiorsunuz… Mashallah. Ilk once tebrik etmek istiorum ikinciside bir bilgide almak istiorum, acaba yurt disinda’da buluniormusunuz ?
    Fransada oturiom boyle resim ilk goriom gercek cok original dusunulmus kareler var… Ve boyle bir gunde muths resimler gerekli diye dusuniom… Bilgiler icin simdiden tesekeur ederim… Mail olarak cvplarsaniz cok sevinirim… Hayirli aksamlar.. Basarilar diluorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Goto Top